X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
SORGULA

KONUM
Ege İkliminin doyasıya yaşanmaya başlandığı Edremit Körfezi’ne adım atılan yerde başlayan , Çanakkale’ ye 85 km mesafesi bulunan Assos, Marmara Bölgesi ‘ne en yakın Ege İklimini yaşatan yerdir.

Oksijeni bol , nem oranı 0 a yakın eşsiz havasıyla son yıllarda dünya doktorları tarafından özellikle göğüs hastalıkları olan , astım ve kalp hastalarına önerilen Kaz Dağları’nın eteklerinde meşhur olmasının yanısıra sakinliğini de koruyan bölge ziyaretçilerini kendine bağlar.

Yaz günlerinde kızgın güneşin altında bunaltmadan oturmaya imkan sağlayan hafif esintili havasıyla, buz gibi berrak tertemiz deniziyle tatili doyasıya yaşamanın keyfini çıkarmayı sağlar.

Assos Eden Gardens Hotel Behramkale Köyü’ne ( ASSOS ) un 8 km , Assos Antik Liman’a 10 km mesafede zeytinliklerle bezeli bir koyda tek başına akvaryum misali denize sıfır konumuyla, Assos ‘un Turizm Bakanlığı’na bağlı ilk 4 Yıldızlı otelidir.

Mavi Bayrak Ödüllü tamamen doğal plajı ve iskelesi , yemyeşil bahçeleriyle misafirlerine hem sakin hemde doyasıya dinlenebilecekleri bir tatil imkanı sunmaktadır.

Assos Bölgesi’ne ve Assos Eden Gardens Hotel ‘e gelmek için kullanabileceğiniz ulaşım bilgilerini sitemizin Assos’a Nasıl Gidilir Bölümünden öğrenebilirsiniz.

Assos Eden Gardens Hotel

Assos-Küçükkuyu Sahilyolu Kozlualtı

Ayvacık / ÇANAKKALE

T (0286) 764 02 90

E info@assosedengardens.com
Düşünceleriniz bizim için önemli
Bizi Takip Edin